.

.

МЕХАНИЧАР XG-50 Течни Лемење Паста 42g SN63/Pb37 на Чело SMD BGA SMT Матрицата Заварување Алатка

МЕХАНИЧАР XG-50 Течни Лемење Паста 42g SN63/Pb37 на Чело SMD BGA SMT Матрицата Заварување Алатка

DEN 387.00
DEN 614.40
-37 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

МЕХАНИЧАР XG-50 Течни Лемење Паста 42g SN63/Pb37 на Чело SMD BGA SMT Матрицата Заварување Алатка
Вовед Бренд : HK МЕХАНИЧАР Модел : XG-50 Карактеристики : 100% оригинални нови Алуминиумски : Sn63/Pb37 Microns : 24-45um MESH : -325+500 Тежина : всушност, само 35g 42g пакување Забелешка : 1. Штетни по вдишување и доколку бидат проголтани. 2. Опасност од кумулативни ефекти. 3. Да се чува далеку од храна,пијат и исхрана на животните продукти. 4. Кога ја користите не се јаде,Пие или пуши. 5. Избегне пролонгирана или повторува контакт на било кожата со лемење паста. Во случај на лемење паста ingestion лекар веднаш. 6.Продавница сад welll затворени и кул. Пакет Содржи : 1 x Механичар XG-50 Течни Лемење Паста Објект слики
Плаќање :
Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress веб-сајт, 100% безбедно плаќање на тука.
ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата.
Царинските Трошоци (Увоз Доход) ( Освен Русија ) :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да ја преземе одговорноста на сите даноци.
Ако купувачот одбие да го прими стоката, бидејќи на даночниот проблем, тие треба да се плати за сите товарни.
(ако сте треба прогласи пониска вредност, ве молиме забелешка за нас.)
Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа. Ако постои било очигледно freigh штета.
НЕ знак на товар на сметка, освен ако штетата е забележано на товар на сметка.Клиентот има опција за одбивање на пратката во времето на испорака.
Ако објектот е неисправен откако ќе го потпише и да го отворите пакет, ве молиме да не известите во рок од 48hours со слики на неисправни објект. Ние ќе работи со клиенти да го реши секој проблем.
ние ќе ви помогнеме у справи со случајот во рок од 2 дена и ќе ви даде задоволни решение . 2) Производи МОРА да СЕ врати во рок од седум (7) дена или враќање ќе биде забрането
Сите се враќа мора да биде товар платен од страна на Испраќачот или на превозникот.
Сите се враќа да се испраќаат назад кон компанијата магацин во ОРИГИНАЛНА АМБАЛАЖА .
На нови објекти или Санираат објектите ќе бидат испратени до вас, откако ќе прими предмети за замена .
Наплата ќе се даде откако ќе добиеме вратени предмети во оригинално пакување.

Основни својства

Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
XG-50 Течни Лемење Паста
Легура:
Sn63/Pb37
Microns:
24-45um
Mesh:
-325+500
Тежина:
actually only 35g 42g packaging

Тие исто така купуваат со овој производ.