.

.

690mm LED Осветлување Светилка лента 66leds За Changhong LG 3D55A4000IC 6922L-0003A 0004A LC550EUN 55 инчи ТВ 6916L0781A 6920L-0001C

690mm LED Осветлување Светилка лента 66leds За Changhong LG 3D55A4000IC 6922L-0003A 0004A LC550EUN 55 инчи ТВ

DEN 1824.00
DEN 1919.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


690mm LED Осветлување Светилка лента 66leds За Changhong LG 3 D55 A4000 IC 6922 L-0003 A/0004 A LC550 EUN 55 инчен LCD ТЕЛЕВИЗОР
LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : 100% сосема нов! Ленти должина се фиксни, не може да се намали LED Количина : 66 led диоди Напон : 0-94 V пакет вклучува : 2 buc Користат За : 6916 L0081 A0082 A 6916 L0089 A0090 A
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е истиот,На броеви ќе биде различен,Но, во истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Основни својства

Бренд Име:
RZCONNE
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Должина:
690mm
Панел Големина:
55
Влезен Напон:
0-94V
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување

Тие исто така купуваат со овој производ.