.

.

трговија на големо 120pcs Обрачот Brooch Свила Шамија Клип Тока Носителот Shawl Прстен Клип Трицикличните Марами Тока Луксузен Едноставна Жени

трговија на големо 120pcs Обрачот Brooch Свила Шамија Клип Тока Носителот Shawl Прстен Клип Трицикличните Марами

DEN 4541.00
DEN 5280.00
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Забелешки :
1.120 компјутери/многу
2.секоја боја мин цел е 120pcs, бесплатен превозот
За трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања. Ние ќе ви даде голема попуст . Цената ќе се пресметува според крајната цел количество.
За да ги прилагодите цел : ние сме фабриката, Ние го поздравуваме сите прашања, барања и прилагодено нарачки ,ве молиме слободно контактирајте со нас
Плаќање ЗАЧУВАМ или Кредитна Картичка може да биде прифатено. Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел. Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија. Политика на враќање Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети. Ве молиме ни e-mail да го пријави неисправни производи во рок од 30 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Превозот Однос Цел сместени во нашата продавница нормално ќе биде предаден во рок од 7 работни дена. Таму може да се одложи во ажурирањето на нашата веб страница. Ве молиме не грижете се. Што е потребно за нормално 15-35 дена за испорака. Во случај стоката да не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас пред потврда време, така што можеме да ви вратат парите или ќе ја стоката. Ако заборавајте да контактирате со нас пред да измине времето, ве молиме исто така, не грижете се. Ве молиме контактирајте со нас за испраќање на нови стоки. Тоа е многу важно тие пари би можеле да бидат вратени пред цел да го затворите. Песната imformation не може да се обезбеди онлајн ако изберете Продавачот за Испорака Метод и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Повратни информации Ако се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да ја напушти 5 ѕвезди позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас . Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас . Ако не се задоволи со стоки на ,ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Ali Express. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
Контакт 1. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress 2. Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00~ СУМ : 10 : 00
ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
О : СУМ 12 : 00~ ЧАСОТ : 8 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ : 2 : 00

Основни својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Selina Gu
Објектот:
шамија тока прстен
Име:
брошеви за жени
Тип:
шамија тока brooch иглички
дизајн:
shawl шамија тока
Материјал:
шамија тока кристал шамија клип накит
Стил:
шамија тока додатоци
Обликот:
цевка шамија тока
Важат за:
lapel pin за жени
подарок:
нова година на подарок/божиќ подарок

Тие исто така купуваат со овој производ.