.

.

Сз Оригинални за Thinkpad X200 X200S X200 Таблета X201 X201i X201S X201 Таблета велика БРИТАНИЈА Тастатура Тајланд 42T3766 42T3700 42T3733

Сз Оригинални за Thinkpad X200 X200S X200 Таблета X201 X201i X201S X201 Таблета велика БРИТАНИЈА Тастатура Тајланд

DEN 1680.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Состојба
Оригинални и Нови, не оем
Распоред
U. С Англиски
FRU
42 T3737
Одговара x201s x200s x201 x201i x200t x201t x200
Пакетот вклучува 1 buc тастатура
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект
Warrty 3 Месеци
Испорака :
Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се Враќа& Гаранција :
Ние нудиме на 3-месечно одржување. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации :
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

Број На Модел На:
X200 X200S X201 X200T X201T
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард

Тие исто така купуваат со овој производ.