.

.

Секој облик има 10 дијамант датотека, прецизност и може да се користи за мелење тешко легура. Моделот е: PC-10L

Секој облик има 10 дијамант датотека, прецизност и може да се користи за мелење тешко легура. Моделот е: PC-10L

DEN 2400.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име : Прецизност Дијамант Датотеки Спецификации : PC-10 L База материјал : Карбид Процес : electroplating дијамант Пакување : 10 / пакет Ронки : 120 # 200 # 400 # (ве молиме да ни кажете по купување грануларност треба) Забелешка : погоден за мелење Карбид Tools, ако ви треба овој производ, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!

Основни својства

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
PC-10L
Тип:
Мини Датотеки
Материјал:
дијамант
Обликот:
сите

Тие исто така купуваат со овој производ.