.

.

RF 220V 30A 3000WWireless Далечински Управувач Switch System315/433 светлина/LED Светилка пумпа за вода електрична машина ЗА НА Latched

RF 220V 30A 3000WWireless Далечински Управувач Switch System315/433 светлина/LED Светилка пумпа за вода електрична

DEN 673.00
DEN 756.00
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


AC220 V 30 A Реле Приемник ( имаат подобар оптоварување помалку од 25 A)
Текст AC220 V Излез AC220 V
Пренесување на Опсег : 50-1000m
Опис На Производот
AC напон 220 V 30 A Реле Приемник Далечински Управувач Вклучите Безжична Високо Оптоварување на LED Waterpump Моторни Моќ Далечински ВКЛУЧЕНО ИСКЛУЧЕНО Контролер Учење US$ 17.20 /set
220 V Безжичен Приемник Предавателот Далечински Управувач Switch System30 A 3000 W 315/433 светлина/LED Светилка пумпа за вода Притисни покрие transmiter US$ 12.60 /set
Безжичен Далечински Управувач осветлување Switch Систем 220 V 30 A 3000 W Приемник Предавателот 315/433 светлина/LED Светилка пумпа за вода applicance US$ 12.92 /set
Далечински Управувач Прекинувачи AC напон 220 V 30 A Реле Приемник Метал Предавателот Мотор LED Вода-Пумпа Безжичен Прекинувач 315/433 Учење Код US$ 14.50 /set
AC220 V 30 A Реле Приемник Предавателот LED Светилка Светла за Осветлување Далечински Контролер Прекинувачи Високо Оптоварување Тековната Далечински Switch315/433 US$ 16.65 /set
Безжичен Далечински Управувач Switch 220v AC 30 A Реле Високо Оптоварување на Примачот 200-3000m Долга Низа Предавателот 315/433 Вода-Пумпа НИ се Префрлат$ 18.00 /set
Осветлување Далечински Управувач Прекинувачи AC220 V 30 A Реле Приемник Водоотпорен 2 Предаватели Светлината LED Светилка Далечински Контролер 315/433 US$ 18.00 /set
AC220 V 30 A Пумпа за Вода се Контролира со Далечински Управувач Switch Систем Далеку Растојание Долга Низа Предавателот употреба на Фарма или ридот 2 Receiver US$ 23.99 /set

Основни својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
50-500m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1

Тие исто така купуваат со овој производ.