.

.

12MMX15MM Природен Бисер Обетки за Жените 925 Накит Вода Капка Домот Дами Dangle Earring 5 Бои

12MMX15MM Природен Бисер Обетки за Жените 925 Накит Вода Капка Домот Дами Dangle Earring 5 Бои

DEN 107.00
DEN 124.32
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал :
Симулирани Бисер
Бои :
Бело/Црвено/Виолетова/Розова/Црна
Големина на :
1.2*1.5 cm
1cm=0.39 инчен
Пакет : 1 Пар
Answer : ___________________________ NOTE :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење.
Ви благодариме за разбирањето!

Основни својства

Бренд Име:
BONLAVIE
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
бисер
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
EXQ110
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Тие исто така купуваат со овој производ.