.

.

dongsheng Кошмар Пред Божиќ Cufflinks Филм Накит Џек Черепот Ткаенината Линкови Жени мажи Кошула Ткаенината Копчиња игли-40

dongsheng Кошмар Пред Божиќ Cufflinks Филм Накит Џек Черепот Ткаенината Линкови Жени мажи Кошула Ткаенината Копчиња

DEN 57.00
DEN 103.20
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


dongsheng Кошмар Пред Божиќ Cufflinks Филм Накит Џек Черепот Ткаенината Линкови Жени мажи Кошула Ткаенината Копчиња игли-40
Предмет Тип : Cufflinks Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs cufflinks со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Основни својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Унисекс
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
67
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Материјал:
Цинк Легура
кориснички:
Yes
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...

Тие исто така купуваат со овој производ.