.

.

Трговија на големо 100ml Стакло Големи Течни Шишиња со Бела Капа Запечатување до Пакување на Течни Шишиња Етерично Масло Тегли 12pcs/многу

Трговија на големо 100ml Стакло Големи Течни Шишиња со Бела Капа Запечатување до Пакување на Течни Шишиња Етерично

DEN 1862.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


100ml Стакло Големи Течни Шишиња со Бела Капа Запечатување до Пакување на Течни Шишиња Етерично Масло Тегли
големина на : 45*120*12.5 мм
Капацитет : 100ml
Висина : 120mm
Дијаметар : 45mm
Вратот дијаметар : 12.5 mm
количина : ќе добиете 12 шишиња со Затка+Завртка Капа на оваа објекти во листа цена
боја : Сина
употреба : Стаклени Шишиња, Парфеми Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери,Етерични Масла шише, Течни Медицина Шишиња
За Компанијата
На патувањето на нашите накит и Стаклени Шишиња снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Основни својства

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Употреба:
Храна
Големина:
M
Капацитет:
0-100ml
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Jarvials
Број На Модел На:
Шишиња
Материјал:
Стакло
Мирудии Сад стилови:
маска

Тие исто така купуваат со овој производ.