.

.

1pc/цел Леопард Главата Папокот Пирсинг Ombligo Жените 14G Pircing Црна Кристал Стомак Пирсинг Nombril Леопард папокот Прстени

1pc/цел Леопард Главата Папокот Пирсинг Ombligo Жените 14G Pircing Црна Кристал Стомак Пирсинг Nombril Леопард

DEN 65.00
DEN 95.04
-32 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Ви благодариме. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Тоа ќе ве однесе само 30 секунди.
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или друг Пост Мал Пакет плус.
Вашето Задоволство Е Нашата Крајна Извршување.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. По потврдува успешното плаќање и испорака на информации, ние ќе го организира испорака во 2~3 дена. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www. Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни информации пред комуникација.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. Ние ќе проверите ако враќање или повраток е можно во рок од 24 часа.Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.Ви благодариме. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. Ви благодарам многу !!
1. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена. Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот.
1pc/цел Леопард Главата Папокот Пирсинг Ombligo Жените 14 G Pircing Црна Кристал Стомак Пирсинг Nombril Леопард папокот Прстени Тело Накит
Големина Информации : Бар 1.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака .6x10mm ; Топка со дијаметар од 5mm и 8мм
Папокот Пирсинг, Пирсинг Ombligo, Папокот Пирсинг Ombligo, Пирсинг, Ombligo Plumas, 14g пирсинг, папокот Прстени, папокот Прстен, Pircing, Nombril Pircing, pirscing, percing, цвет пирсинг, сребро пирсинг, злато пирсинг, кристално пирсинг, пирсинг tragus, кристал пирсинг, пирсинг папокот, Папокот Прстен, папокот пирсинг, јазикот пирсинг, ecr пирсинг, веѓа пирсинг, брадавица пирсинг, пирсинг за жените, kylie усна, kylie усна сјај, пирсинг за мажи, мажи пирсинг, пирсинг став orejas, цвет пирсинг, животно пирсинг, кристал пирсинг, уво пирсинг, пирсинг на тело, пирсинг nombril, пирсинг nombril, пирсинг де umbigo, Пирсинг Nombril, пирсинг папокот, секси, pirsing, папокот pircing, папокот накит, папокот пирсинг секси, navelpiercing тело накит, папокот на срцето, navelpiercing , папокот прстени папокот папокот, мажите пирсинг, носот прстен, стомакот прстен, стомакот пирсинг, tragus, колосек, топка, бар, barbell, bijou
Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци.

Основни својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
STARBEAUTY
Број На Модел На:
M645
Материјал:
316L Хируршки челик и кристално папокот пирсинг
Тип:
Папокот Прстени Папокот Пирсинг Ombligo, телото накит Pircing
Големина:
Bar 1.6x10mm ; Balls diameter 5mm and 8mm
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни, анти-алергија папокот прстен
Gendor:
папокот прстени за жени, девојки
Модни Елементи:
Леопард главата Тело Пирсинг Nombril Стомак Прстен
Мерач:
14G Папокот пирсинг , navelpiercing тело накит
Пакување:
1pc * navelpiercing во Професионални пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Повеќе Попуст за поголеми цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации

Тие исто така купуваат со овој производ.