.

.

Прилично Јасна Австрија Кристал Diamante Цвет Pin Brooch Мало!! Гроздобер Сребрен тон Светкавиот Партија Костим Јака Pin

Прилично Јасна Австрија Кристал Diamante Цвет Pin Brooch Мало!! Гроздобер Сребрен тон Светкавиот Партија Костим

DEN 95.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl/федекс бесплатен превозот
За Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl/федекс/ems бесплатен превозот
За руски , Цел>200Ems бесплатен превозот
Други Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.
Прво да уживаат во слика
Мало Група
Кликнете Тука И Да Одат На Мојот Продавницата За Повеќе Дизајни
Ако у треба изразат испорака начин,ве молиме кликнете тука :
Имаат среќен шопинг тука!!!

Основни својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B900
Големина:
2.1cm*6.4cm
посебни:
Здраво
Occassions:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.