.

.

Задните Покривот Спојлер Крило За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7 стандард 2014-17 О Стил FRP Unpainted Црна Прозорец Крило

Задните Покривот Спојлер Крило За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7 стандард 2014-17 О Стил FRP Unpainted

DEN 2159.00
DEN 2509.92
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
9459 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кул
О Стил FRP Unpainted Црна Задните Багажникот Багажникот Усна Спојлер Крило Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" стандард Голф VII MK7 2014 UP Прозорец Крило

Основни својства

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Модел Година:
2014
Име На Модел:
SZ-XP304
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2.5kg
Материјал Тип:
FRP
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил спојлер
Производителот Дел Број:
автомобил спојлер
Осветленост Дел Број:
задните усна спојлер
Другиот Дел Број:
авто задните покривот подигање усна крилја
Земја/Регион на Производство:
Шенжен, Кина
Поставување на Возило:
автомобилот задни rooof
Тип На Објект:
Спојлери
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 VII MK7 стандард 2014-17
Година:
2014-2017
Материјал:
PU
Примарна боја:
Црна
Површина:
Можете да насликани со било која боја
Функција:
Мала тежина
степен:
УВ Заштита
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Лепило Лента да се држиме за

Тие исто така купуваат со овој производ.