.

.

НОВА/Oirg Леново SL410 SL410K palmrest тастатура рамки W/FP Лаптоп го Замените Поклопецот

НОВА/Oirg Леново SL410 SL410K palmrest тастатура рамки W/FP Лаптоп го Замените Поклопецот

DEN 1344.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница. Ве молиме внимателно да ги прочитате инструкциите и слика на овој производ пред да конкурираат на.., благодарение ИЗГЛЕД на Производот Слика
Нашата цена според количината на вашата нарачка,ако ви треба повеќе може да се јавите ние да се добие добра цена. thx
Ние сме брод во светот од Кина , ние обезбедуваме два брод начини,можете да одберете да брод од тоа.
Состојба
: Бренд и Нови
Одговара
thinkpad SL410 SL410 K Лаптоп.
Проверете Picutre или PN пред да го купат овој објект
Warrty 90 ден

Основни својства

Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Број На Модел На:
SL410
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Тие исто така купуваат со овој производ.