.

.

Луксузни накит година нови ААА намали Кубни Циркон Микро поставување exaggereated долго свадба капка обетки за жените изјава накит

Луксузни накит година нови ААА намали Кубни Циркон Микро поставување exaggereated долго свадба капка обетки

DEN 703.00
DEN 772.80
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за сите предмети од кина пост, кој трае околу 15-35days. за испорака; ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точен ; Вашите пари се обезбедени од страна на aliexpress сметка, ве молиме бидете потврда по стоки пристигна; Можеме да го прифатиме капка превозот на вашиот клиент адреса.
Материјали : 18 KGP+ бакарни легури+кубни циркони, никел слободен; Пакување : 1pc/пластична кеса
Состојба : brande-новиот златен позлатен легура луксузни обетки.
ГОЛЕМИНА : 8.5*1.4 CM
Нарачката ќе ви биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24-48 часа. Превозот метод најчесто зависи цел износ :
1) цел
2) цел≥$150,брод од страна на EMS ИЛИ DHL;
3) Ако сакате побрзо времето за испорака, ве молиме изберете DHL, ИЛИ ЕМС.Екстра такса ќе биде на купувачот на сметка. Клиенти ќе ги сноси на увозни давачки или даноци;
Ние нудиме бесплатно 30days. гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : ние не покривање на сите предмети за штета по употребата . Ве молиме контактирајте со нас веднаш штом ќе сакате да reture на стоки,ви благодариме! Вашето мислење е многу, многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезда. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе го реши проблемот во рок од 48 часа.

Основни својства

Главниот Камен Боја:
Бела, Сина, Жолта
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SE-2016070406
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Envirmental:
Никел слободни, Cadium Слободни
Производот:
цирконот обетки
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.