.

.

CapsulCN,1000 компјутери/картон Блистер Пакување со 15 дупки ,во Блистер Пакување Лист за 10.8*4.2 mm Таблети

CapsulCN,1000 компјутери/картон Блистер Пакување со 15 дупки ,во Блистер Пакување Лист за 10.8*4.2 mm Таблети

DEN 25440.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


1000 компјутери/картон Блистер Пакување со 15 дупки ,во Блистер Пакување Лист за 10.8*4.2 mm Таблети
(Може да се прифати прилагодите)
Напомена :
Ве молиме проверете ги акции достапноста известување на вашиот објект кога ставање на вашата нарачка. Ако овој објект е во парк,јас обично се испраќаат во рок од 48 часа,ако овој објект е надвор од акциите,што треба да ги прилагодите на околу 20 дена . Вовед : На плускавци се произведени во нашата напредна линија за производство користење тврди или меки темперамент алуминиумска фолија со лак слој, кој помага во ефективни запечатување. Препорачливо за стандард блистер пакети.
Нашите суровини и материјали кои доаѓаат од одлични добавувачи и ги исполнуваат GMP стандардот. Тоа може да биде дизајниран да се спакуваат таблети, капсули и таблети. Забелешки :
· Одлични својства, како што се на анти-кислород, влага-доказ, течење-доказ, носат-home, анти-загадувања, итн.
· Тоа е лесно да се пробие алуминиумска фолија за да се извади дрогата со туркање го поклопецот.
· Ние исто така, може да направите да ги прилагодите на печатење на алуминиумска фолија.
· Ние може да го прилагодите било дизајни според клиенти барања.
· Ние исто така може да се направи таблет блистер пакување лист .
Плаќање :
Секое плаќање се прифати, ако тоа е повеќе погодност за вас.
Aboout давачки/ даноци
Нашите листата цената вклучува вредноста на доброто, пакување cos, извоз taxe, не вклучувајќи ги и меѓународните увозните даноци, увозните даноци се купувачот одговорност.
Сите спор araising од увозни даноци ќе бидат доставени до Ali Express за решение.
Ние, исто така, се изјасни на производ со пониска вредност за да се намали или избегне данок. Секое барање, ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации :
Ние многу ќе го ценат дека ако можете љубезно да даде 5-ѕвезди позитивни повратни информации, Тоа е добро за нашата долгорочна businesss. Ние, исто така, ќе се обезбеди иста повратни информации за вас.
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ако има нешто што ве вознемири, ние ќе ви даде задоволни решение.

Основни својства

Тип:
Електрични Железо Делови
Место на Потекло:
CN

Тие исто така купуваат со овој производ.