.

.

Компатибилен со висок квалитет OPC тапан цилиндар за Xerox WorkCentre 3550 Phaser 3250 копир ласерски печатач кертриџ

Компатибилен со висок квалитет OPC тапан цилиндар за Xerox WorkCentre 3550 Phaser 3250 копир ласерски печатач

DEN 960.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Компатибилен со висок квалитет OPC тапан цилиндар за Xerox Work Centre3550 и Phaser 3250 копир ласерски печатач кертриџ
Опис На Производот
Стоковните компатибилен opc тапан Printe модел OPC тапан за Xerox Work Centre 3550 Phaser 3250 Зелена Боја за Печатење живот рефил 3-4 циклуси Верзија универзална
Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега !

Основни својства

Тип:
opc тапан
Број На Модел На:
WorkCentre 3550 Phaser 3250
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
XEROX
Печатач mdoel:
WorkCentre 3550 Phaser 3250
боја:
Зелена
печати живот:
рефил 3-4 циклуси
сертификација:
Rosh и ISO
Гаранција:
1
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.