.

.

Smart Home AC220V 1CH 10A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Мини Ресивер Со 4*Предаватели со Врвен Квалитет

Smart Home AC220V 1CH 10A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Мини Ресивер Со 4*Предаватели со Врвен

DEN 926.00
DEN 1028.64
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Или не,ве молам, точно пред исплата.Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта или по HK Пост Воздух Mail
5.
Ве молиме да ни кажете што излез државата дали сакате по поставување на цел, или ние ќе брод до вас како стандардна "Еден (бутване)".Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека вашата aliexpress и alibaba адреса е точна. Smart Home AC220 V 1 CH 10 A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Мини Ресивер Со 4*Предаватели со Врвен Квалитет
Пакување листа :
1x Приемник
4x Предавател (за Батеријата не се вклучуваат)
Спецификација :
1. Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач. Можете да изберете сите работи начин на кој можете да изберете, ќе мора подобро да изберат Бутване или авто-заклучување, па сите копчиња се користи .Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот.интер-заклучување/Latched )
Излезна Струја : 10 A
Примачот на Осетливост : -105d Bm
Работна температура : -10 "C - +60" C
Излез начин : Еден Toggle Latched Прилагодливи
Големина : 35*32*17mm
Работа/излез начин :
Бутване/Не-Latched : Притиснете едно копче Работи /НА.
Интер-заклучување /Latched : притиснете едно копче работи/НА ,притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ . Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач.Плаќањето мора да се примени во рок од 10 работни дена од денот на аукција затворање
Превозот :
1.12months Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ( еден channel switch треба 2 копчиња за далечинска контрола
Метод на учење : Притиснете го учење копчето за 3 секунди, индикаторот light off . Ние брод на светот,по цел имаат патеката број
2.потоа ќе притиснете некое копчиња на далечинскиот управувач за да предавател сигнал .Сите големи кредитни картички се прифаќаат,и сме го добиле тоа во 24 часа
3. Отстрани код : Притиснете го учење копчето за за околу 8 секунди , индикаторот го вклучите за да го исклучите за да on , тоа значи информации кои ви се задржи се отстранети успешно . Тоа може да се промени со Заварување на самото Место од страна на Лемење.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Сите предмети се вратил
мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Купи со доверба
2).

Основни својства

боја:
220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
20-200m
Број На Модел На:
SKU7442
Карактеристики:
220V мини Далечински управувач префрлате
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
Канал:
1
Фреквенција:
315MHz 433MHz
работни начин:
Бутване , авто-заклучување и интер-lock(Прилагодливи од страна на шапка скокач)
Тип На:
interruptor
тип б:
безжичен прекинувач
Батеријата:
No
Употреба:
Универзална

Тие исто така купуваат со овој производ.