.

.

BoYuTe 5Pcs Висок Квалитет Рака Направени од Ткаенина Цвет Роза Mens Lapel Pin Младоженецот Свадба Boutonniere Иглички

BoYuTe 5Pcs Висок Квалитет Рака Направени од Ткаенина Цвет Роза Mens Lapel Pin Младоженецот Свадба Boutonniere

DEN 380.00
DEN 421.92
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Ние го прифаќаме наведете бои, ако треба, ве молиме, напишете количината на
секоја боја кога се одржи редот. Како (П1/1pcs, Q4/2pcs, Q6/2 парчиња)
Точка ИМЕ : Bo Yu Te 5 Pcs Висок Квалитет Рака Направени од Ткаенина Цвет Роза Mens Lapel Pin Младоженецот Свадба Boutonniere Иглички БРЕНД : BOYUTE Материјал : Метал Месинг Pin, Родиум Боја Галвански Квалитет : Олово и Никел Слободни

Основни својства

Метална боја:
Се Меша 15 Бои
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
BYTRM065
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Родиум Позлатен
Објектот:
Boutonniere
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping, обратете се на услуги за детали
забелешка:
Ве молиме имајте предвид, ако треба наведете бои

Тие исто така купуваат со овој производ.