.

.

10x ПРОЦЕСОРОТ 8Pin да Графика Видео Картичка Двојно PCI-E PCIe 8Pin ( 6Pin + 2Pin ) Напојување Splitter Кабел Кабелот 15cm

10x ПРОЦЕСОРОТ 8Pin да Графика Видео Картичка Двојно PCI-E PCIe 8Pin ( 6Pin + 2Pin ) Напојување Splitter Кабел

DEN 865.00
DEN 940.32
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


10 X ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin да Графика Видео Картичка Двојно PCI-E PCIe 8 Pin ( 6 Pin + 2 Pin ) Напојување Splitter Кабел Кабелот 15cm
Еден Порт : ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin Друга Порта : Двоен PCI-E 8 Pin (6 P+2 P)
Должина : околу 15cm/25cm
Количина : 10 Парчиња

Основни својства

Број На Модел На:
ПРОЦЕСОРОТ 8Pin да Графика
Бренд Име:
jmt
Тежина:
300G
Компатибилен Летало Бренд:
Walkera
Пакет:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.