.

.

MOONROCY Капка превозот Мода се Зголеми Златна Боја Мода Обетки Кристал седум започнува Цвеќиња Накит трговија на големо за Жените Подарок

MOONROCY Капка превозот Мода се Зголеми Златна Боја Мода Обетки Кристал седум започнува Цвеќиња Накит трговија

DEN 230.00
DEN 287.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како на фотографии со Димензии : Должина : 2.3 см Тежина : 10g Функција :
Објектот употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

Основни својства

Метална боја:
Злато позлатен, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MOONROCY
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
O
Метали Тип:
бакарни легури
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Тие исто така купуваат со овој производ.