.

.

Нови оригинални NMB-МАТ 1204KL-04W-B59-M0B 3cm3010 12V0.12A30*30*10ММ три линии зрачи фан

Нови оригинални NMB-МАТ 1204KL-04W-B59-M0B 3cm3010 12V0.12A30*30*10ММ три линии зрачи фан

DEN 1387.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бренд : NMB-МАТ (Minebea)
Модел : 1204 KL-04 W-B59 M0 B
Големина : 30*30*10ММ
Напон : 12 V
Актуелни : 0.12 На
Брзина : 10500 RPM
Јачина на звук : 0.11 кубни метри / минута 3.8 CFM
Правец на притисок : 54pa
Бучава : 27 DBA
Средина температура : -20~75 степени
Услуга живот : 50000 часа
Имајќи : двоен топката имајќи
Заедничката : оригиналниот 3 P заеднички

Основни својства

Тип:
Фан
Број На Модел На:
1204KL-04W-B59
Примена:
Процесор
Линии:
3 Линии
Бренд Име:
NMB

Тие исто така купуваат со овој производ.