.

.

Моден Velishy Плажа Накит Тибетански Слон Pendant Монистра Anklet Нога Кожа Синџир Глуждот

Моден Velishy Плажа Накит Тибетански Слон Pendant Монистра Anklet Нога Кожа Синџир Глуждот

DEN 26.00
DEN 31.20
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Моден Стил и уникатен дизајн
Натпреварот со соодветен облека за различни прилики
Ќе биде убаво опремата за вас да ја покажат на себе си
Прекрасен подарок за вас и вашите пријателки
Лесно е да се облекуваат и да се создаде свој стил
Повод : Клуб, Партијата, Секојдневниот Живот, итн
Спецификации :
Боја : Multi Color
Quant ity : 1pc ( производ како слика ја покажува)
Големина : Прибл.21.5 cm+5.5 cm/8.5 во+2.2 во
Материјал : Кожа+Алуминиумски
Пакет Вклучувајќи ед : 1 Pc На Слон Pedant кожа јаже Anklet
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 0.1-0.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
12288 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

Основни својства

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Метални Легури
Должина:
Approx.21.5cm+5.5cm/8.5in+2.2in
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Слон Pedant кожа јаже Anklet
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кожа+Алуминиумски

Тие исто така купуваат со овој производ.