.

.

40pcs beach umbrella 2 Дупки модели цртани филмови Дрво за Шиење Копчето Scrapbooking шарм WCF-394

40pcs beach umbrella 2 Дупки модели цртани филмови Дрво за Шиење Копчето Scrapbooking шарм WCF-394

DEN 95.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Дрво
Големина : МЕШАНИ
Боја : Како На Сликата
Количина : 40 компјутери
Точка Бр.
Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.
Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува :
Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.
1. Штом ќе ја плати за производ(и), ние ќе ја испрати својата парцела во рок од 24 часа. Ако ви треба од нив да биде транспортирана со express mail превозот(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас.
2. Сите наши пакети кои се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање,само ако сме држава друг начин на превозот.
3. Пратката нормално зема во рамките на 25-60 работни дена да пристигнат.Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.Понекогаш потрае малку подолго.Поради локалните испраќање или други причини.Тоа може да оди повеќе од 25 дена,ако не може да се добие во рок од 90 дена, бидејќи ние брод надвор,ве молиме ни e-mail.
Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од приемот на производот(ите),Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за вас како е можно поскоро;ќе испрати нов производ(и) или враќање на сите на пари за вас, за Гаранција, ако производи бил оштетен при превозот или испратени погрешно по грешка или Ако не добиете item(s) над 90 дена.
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата производ(и )и услуга.
2. Ако ви се исполнат на секој проблем за бизнис, ве молиме контактирајте со нас слободно.
3. Ако не сте задоволни со производот(ите) за било која причина,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние можеме да работиме заедно за да ги разреши евентуалните dipute.

Основни својства

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
as
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.