.

.

BIOAQUA Бренд Лице База BB Крем Шминка Течни Фондацијата Concealer Навлажнувачки Белење Масло-контрола Водоотпорен Козметика 30ml

BIOAQUA Бренд Лице База BB Крем Шминка Течни Фондацијата Concealer Навлажнувачки Белење Масло-контрола Водоотпорен

DEN 292.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. бидејќи економскиот пратката начин не е дека брзо
1.Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка
1.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас
2.Форма на транспарентна кожата
(2) Навлажнувачки
Тоа содржи белење и навлажнувачки поправка состав,ја штити кожата од ув зраците и животната средина
повреди
(3) Тесна кожа
Powdery дното мазна лесно да им помогнам,блиску до кожата,отпор пот лачење на себум ефект е многу
добро,да се задржи траен убавина шминка изгледа
(4)Едноставен за користење
Се тресат пред употреба, рацете допир, шминка едноставен, лесен
(5)Водоотпорен и sweatproof
Водоотпорен и пот, упорен да не ги тргнеме шминка
(6)Светла кожа
Природни и беспрекорно, носење светла боја на кожата, голо шминка направи блескавата и проѕирна светлина
(7)Чиста и свежа
Опуштено и удобно, а не мрсна
Бои : 3(како на сликата покажува)
Рок на траење : 3 години
Употреба :
По основните нега на кожата, се применуваат соодветен износ од целиот лице по текстура на кожата
Пакет Детали :
1 x BIOAQUA Фондацијата Течни 30ml
Ние ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу
2. Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас за некое време .Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас
3. Пари, Visa/Маестро,Web Money и така натаму,Зачувам е нашиот препорачува начин на плаќање
Подготовка на Време : ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата . Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
BIOAQUA Бренд Шминка База Лице Течни Фондацијата ББ Крем Concealer Навлажнувачки Белење Масло-контрола Водоотпорен Козметика 30ml
Име на производ : BIOAQUA Белење Concealer Течни Фондацијата
Карактеристики На Производот :
Блок дефект за белење на заби, трајни влага, вода тендер задржување, да се зголеми сјај
Седум големи предности :
(1) Concealer
На besmear нежно, може да покрие до fleck,темно тешки кожата,пора гломазна итн. проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас
3.

Основни својства

Тип:
BB & CC Креми
Состојка:
Течни Фондацијата
Формулирањето:
Крем
Корист:
Акни/Место Removing,Pores,Whitening,Concealer,Sensitive,Oil-control,Hydrating,Brighten,Moisturizer,Anti-wrinkle,Сонцето Блок,Хранливи,Фирма,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
Тежина:
120g
НЕТО-WT.:
30ML
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Sunblock:
Yes
Број На Модел На:
STHB088
Сертификат Број:
2016020919
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Големина:
Full Size
сертификација:
GZZZ

Тие исто така купуваат со овој производ.