.

.

600mm Флексибилен 4 Канџи Долго се Постигне ги Собереш Наведнуваат Крива Грабител Пролет Зафат Алатка *dls*

600mm Флексибилен 4 Канџи Долго се Постигне ги Собереш Наведнуваат Крива Грабител Пролет Зафат Алатка *dls*

DEN 140.00
DEN 160.80
-13 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : Многу корисна ги собереш алатка за сите видови на употреба Совршен за грабање дека падна завртка или болт, добивање на мали делови од области со ограничувања, итн. Ноктот тип алатка ќе ги собереш магнетни и nonmagnetic делови Едноставна две прст акција. Се повлече рачката за да се открие и да се отвори канџи, пуштете го да се справи со притисокот на дел Четири силни ноктот акција ги собереш крајот за грабање Контролирани од пролет натоварено зафат За превземање на мали објекти Спецификации : DIY Материјали : Металугрија Должина : Околу. 600mm/ 23.62" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 x Флексибилни Долго се Постигне Ноктот ги Собереш Алатка

Основни својства

Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
C90A
Тип:
ги собереш алатка

Тие исто така купуваат со овој производ.