.

.

Kaisi 63 во 1 Шрафцигер Поставува Мулти-функција Компјутер Поправка Алатки од Суштинско значење Digital Мобилен Телефон на Поправка торба

Kaisi 63 во 1 Шрафцигер Поставува Мулти-функција Компјутер Поправка Алатки од Суштинско значење Digital Мобилен

DEN 1318.00
DEN 1711.68
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Kaisi 63 во 1 Шрафцигер Поставува Мулти-функција Компјутер Поправка Алатки од Суштинско значење Digital Мобилен Телефон на Поправка торба Пом Pry x4 PCS Рамен Scraper x1 PCS Круг Scraper x1 PCS H5 Двојно Заврши Pry x1 PCS Железо Двојно Заврши Pry x3 PCS Вшмукување Чаша x1 PCS Очила Крпа x1 PCS Чистење со Четка x1 PCS Отворање Изберете x6 PCS Antistatic Tweezer x3 PCS Предности на Производот : Оваа алатка собата е светлина и корисна за да се патува со.Нашите дизајн го прави совршен за прецизна работа.Сетот доаѓа со парична казна-qualit магнетни делови и голем број потребните алатки за да услуга различни електронски производи и апарати за дома. Заѕвони на Примена : Оваа група важи и за одржување на телекомуникациски алатки , прецизни инструменти,watchs итн.Тоа е одличен помошник за поправки. Сет на неопходни за одржување Алатки Филипс 0000,000,00,2 Flathead 1.5,2.0 Torx T2,T3,T4,T5 Torx безбедност T6 H.T7 H,T8 H Орев Возачот 2.5,3.0,3.5,4.0,4.5,5.0,5.5 мм Филипс Орев Возачот 2 Хексадецимален 1.3,1.5,2.0,2.5,3.0,4.0,4.5,5.0,6.0 мм Spanner 2.0 Pinhead Филипс 2.0 Pentalobe 0.8,1.2 Три-Point Y000,Y1 Gamebit 3.8,4.5 mm Алуминиум Шрафцигер со Клешти H4 Поврзување прачка 1/4"за 4mm Адаптер

Основни својства

боја:
1766
Завртка Тип На Глава:
5-Точка,Филипс,8-Точка,Триаголник,Y-Тип,Плоштад Приклучок,Дупчиња,Хексадецимален,Spline
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Шрафцигер Сет
Карактеристики:
Мини,Dismountable,Експлозија-доказ,Мултифункционални,Не се лизга
is_customized:
No
Бренд Име:
kaisi
Магнетно:
Yes
Пакет:
50-79Pcs
Број На Модел На:
К-1766
Со Рачка Или Не:
Yes
Навој На Главата Големина:
2.8 cm
Име:
прецизност шрафцигер сет
функција 1:
шрафцигер за телефони
функцијата 2:
Очила Завртка Возачот
Функција 3:
Лаптоп Компјутер Шрафцигер
Функцијата 4:
IPhone за Шрафцигер
Функцијата 5:
електронски шрафцигер
Функција 6:
Шрафцигер Мобилен Телефон
Функцијата 7:
алатка за полнење

Тие исто така купуваат со овој производ.