.

.

година НОВИ Топло-продажба 2 парчиња Бебе Деца Девојки Летна Облека без Ракави Шарени Блузи Блуза Асиметрични Шорцеви Тимови сет од 2 до 7Y

година НОВИ Топло-продажба 2 парчиња Бебе Деца Девојки Летна Облека без Ракави Шарени Блузи Блуза Асиметрични

DEN 208.00
DEN 320.64
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Памук 100 %
Боја : Како на сл шоу
Стил : Мода
Големина : 100/110/120/130/140
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Големина На Табелата :
Ознака големина
Блузи Должина( cm)
Биста (cm)
Панталони Должина (cm)
Возраст Совети
100
37.5
27.5*2
24
2~3 Години
110
40
29*2
26
3~4 Години
120
42.5
30.5*2
27
4~5 Години
130
45
32*2
28
5~6 Години
140
47.5
33.5*2
29
6~7 Години Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1x Шарени Блузи &1x Црни Панталони
Преглед :

Основни својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Шарени
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Едно Копче
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Тие исто така купуваат со овој производ.