.

.

longyue 20pcs 92-97 LT1 Corvette Camaro Транс Сум Алтернатор Жици се Подигнат Конектор 15cm жица

longyue 20pcs 92-97 LT1 Corvette Camaro Транс Сум Алтернатор Жици се Подигнат Конектор 15cm жица

DEN 1439.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


longyue фабрика продажба 20pcs 92-97 LT1 Corvette Camaro Транс Сум Алтернатор Жици се Подигнат Конектор 15cm жица
Нови алтернатор конектор за LT1 апликации.
Fitment
93-97 LT1 Camaro
93-97 LT1 Транс Am
92-96 LT1/LT4 Corvette
Може да се вклопи во други апликации
НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ И НАЈНИСКА ЦЕНА НА ПАЗАРОТ НА ТРУДОТ.
ЗОШТО да го одберете нас ?
Добредојдовте на примерок обработка! За да ги прикажете само ограничен дел на on-line производи, ве молиме контактирајте со нас!
Најистакнатите функција на друштвото, во согласност со дизајн и производство на потребите на клиентите. Добредојдовте на повици за да дискутираат за консултации писмо. Обезбедување на квалитет, кредибилитетот на првиот

Основни својства

Бренд Име:
LONZANS
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци

Тие исто така купуваат со овој производ.