.

.

QPLYXCO Нови Продажба модни Голема мали Димензии 28-52 Секси Жена Високи Потпетици Пумпи Тенка Пета Чевли Посочи Пети Партија Свадба Чевли 377

QPLYXCO Нови Продажба модни Голема мали Димензии 28-52 Секси Жена Високи Потпетици Пумпи Тенка Пета Чевли Посочи

DEN 677.00
DEN 720.00
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


САД $ 12 / Цена
САД $ 14 / Цена
САД $ 16 / Цена
САД $ 9 / Цена
САД $ 16 / Цена
САД $ 16 / Цена
САД $ 13 / Цена
САД $ 18 / Цена
САД $ 18 / Цена
САД $ 14 / Цена
САД $ 18 / Цена
САД $ 24 / Цена
15 усд / Цена
САД $ 23 / Цена
САД $ 14 / Цена
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ

Основни својства

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 13, 13.5, 14
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пумпа Тип:
Гладијатор
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
QPLYXCO
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
HQW-377
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен

Тие исто така купуваат со овој производ.