.

.

Новодојдени Мода Накит Ѓердан Лондон Црвената Телефонска Говорница Приврзоци Ѓердани Сувенири

Новодојдени Мода Накит Ѓердан Лондон Црвената Телефонска Говорница Приврзоци Ѓердани Сувенири

DEN 77.00
DEN 150.24
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Новодојдени Мода Накит Ѓердан Лондон Црвената Телефонска Говорница Приврзоци Ѓердани Сувенири
жените мода ѓердан
жешка игра pendant колиер
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A-407
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
бесплатни големина
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HANCHANG
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Легура
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/мажи
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
ѓердан
Материјал:
Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.