.

.

TONVIC 8 White/Black/Матирано Пластични L Форма Pendant Earring Кина Ѓердан Екранот Стојат Носителот на Фабрика За 3 Компјутери

TONVIC 8 White/Black/Матирано Пластични L Форма Pendant Earring Кина Ѓердан Екранот Стојат Носителот на Фабрика

DEN 277.44

Од стоката
Достапно е за нарачката


Answer : ___________________________ Note :
1. Ние само го продаде ѓердан застане, но и други предмети кои не се вклучени.
2. Ве молиме обрнете внимание на големина за да се избегне каков било спор.
TONVIC 8 White/Black/Матирано Пластични L Форма Pendant Earring Кина Ѓердан Екранот Стојат Носителот на Фабрика За 3 Компјутери
Големина на :
-Стои : 10 W * 5 D * 12.5 H (cm)
-База : 6 W * 4.5 D (cm)
Материјал :
-Пластика
Испорака :
-Ние ќе ефект пратката во рок од 2-4 дена по уплатата е потврдено.
-За Испорака Метод :
*Кина Пост Воздух Mail : Испорака во 15-50 дена
*EMS : Испорака во 7-15 дена
Времето за испорака е приближно од датумот на испорака.
Вие сте многу ценети дека доцнењето предизвикано од страна на Царинските или транспорт е добро разбрана.
Политика За Наплата :
-Реконструкција и размена на објектите се availabe во рок од 7 дена по купувањето.
-Ние ќе ја ќе предмети по добиеме производот во оригиналната состојба, вклучувајќи пакување и додатоци.
-Превозот, манипулативните и осигурување полнење не се враќа.
-Се врати превозот е за купувачот на сметка.
Ве молиме да ни помогне да се потврди испорака и оставете повратни информации за aliexpress откако ќе ја прими пратката.
Зошто да изберете Тајна Градина
*Aliexpress продавница 'Тајна Градина' припаѓа на Tonvic Накит Display & Пакет и Tonvic Трговија Co., Ltd. се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг Провинција, Кина. Ние сме професионални производител на накит се прикаже и пакет. Ќе биде подобро, бидејќи ќе се фокусира на тоа.
*Покрај големите цел во фабриката, ние продолжуваме зголемување на производи во акции за да ги исполни клиенти барања на Aliexpress. Еден-стоп шопинг е достапен тука. Можете да најдете речиси сè за накит магазин во овој магазин.
*Наша цел е да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги. Но, не секогаш се споредуваат цените со други продавници. Различни цена, различен квалитет. Ние знаеме цената многу добро, бидејќи ние ги направи. На пример, некои од објектите се направени од слабиот квалитет на сомот. Иако тие изгледаат исти преку фотографија, можете да најдете очигледно разликата од очите. Па тоа е ненормално ако цена е премногу ниска.

Основни својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
TONVIC
Производ Карактеристики:
White/Black/Матирано
Објектот Висина:
12.5cm
Објектот Должина:
10cm
Број На Модел На:
O2220
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
30g
Објектот Ширина:
5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Тие исто така купуваат со овој производ.