.

.

10pcs / многу, најдобриот подарок за деца, деца пенкало & молив за пишување на телото orthotics, молив костец за деца, доведува до формирање

10pcs / многу, најдобриот подарок за деца, деца пенкало & молив за пишување на телото orthotics, молив костец

DEN 68.00
DEN 79.68
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


10pcs / многу
Големина : 4 Х 1 cm / еез
Бои се испраќаат од страна на случаен избор
Добро пишување држење orthotics за децата , да ги доведе до добар формирање
За Превозот : Цел над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број . Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред. Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор. Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат. Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај

Основни својства

боја:
мешана боја
Доведе Боја:
Обоени
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Растворливи Или Не:
Pastille
Број На Модел На:
PC017S
Доведе Цврстина:
HB

Тие исто така купуваат со овој производ.