.

.

Мадагаскар 3 16 малку MD Игра Картичка За 16 малку Сега MegaDrive Битие конзола за игри

Мадагаскар 3 16 малку MD Игра Картичка За 16 малку Сега MegaDrive Битие конзола за игри

DEN 216.00
DEN 288.00
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот
1. Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!
2. Ние ги испратите картичката како што е опишано во секоја врска. Доколку имате посебни барања за овие производи, ве молиме да ни оставите порака, да истрага за детали пред да плаќаат. Ако го оставите порака со посебни барања без да контактирате со нас или нашите договор, вашата specail барање ќе биде игнориран и ние ќе го испрати како нашите рекламирање на опишано, ние не сме одговорни за проблеми предизвикани од овој вид случај.
3. NTSC верзија само. Ако играта се пал верзија, ние ќе забелешка во врска. Ве молиме не цел доколку вашата конзола не се вклопуваат, ви благодариме.
Ве молиме да ни остават пораки за школка треба, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Пакување Вклучуваат :
1 x Играта Картичка

Основни својства

боја:
ЕУР Школка, JAP Школка
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BIGKID
Број На Модел На:
Не Ја Зачувате

Тие исто така купуваат со овој производ.