.

.

BOROSA Кристал Drusy Pendant Монистра за Ѓердан од Злато Боја на Работ Freeform Пештерата Форма Природни Кристал Druzy Pendant G1187

BOROSA Кристал Drusy Pendant Монистра за Ѓердан од Злато Боја на Работ Freeform Пештерата Форма Природни Кристал

DEN 1642.00
DEN 1824.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Кристал Druzy Камен Големина : 25-*43mm Дебелина : 10-16mm
Тежина : Околу.6~20g
Метал заврши : Злато Позлатен
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Основни својства

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
G1187
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Обликотшема:
freeform

Тие исто така купуваат со овој производ.