.

.

19.5 V 3.33 Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за HP 17-x114dx 17-x115dx 17-x116dx,17-x061nr W2M99UA#ABA,

19.5 V 3.33 Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за HP 17-x114dx 17-x115dx 17-x116dx,17-x061nr W2M99UAABA,

DEN 713.28

Од стоката
Достапно е за нарачката


Технички Спецификации :
1.Влезниот Напон Спектар : 100-240 V, 50/60 Hz(низ целиот свет)
2.Излез : 19.5 V,3.33 А,65 W
3.DC Plug Големина : 4.5 мм*3.0 mm(видете ја сликата)
4.Пакет : Да
5.Боја : Црна
6.Гаранција : 1 Година
7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.
Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) :
Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме
1 x AC Адаптер
1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)
1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.
2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.
3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.
4.Ќе бидете известени откако пратката е направен.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!

Основни својства

Бренд Име:
AJEYO
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
за hp
Број На Модел На:
За 17-x114dx 17-x115dx 17-x116dx,17-x061nr W2M99UA#ABA,
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.33 на
Приклучок Тип:
ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА,АУ стандард е на располагање,и ние ќе го испрати одговара на вашата земја
Конектор големина:
4.5 мм*3.0 mm
На текст:
100~240V 50/60Hz
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот вклучува:
AC Адаптер + Една врвца(се вклопи во вашата земја)

Тие исто така купуваат со овој производ.