.

.

НИ Црна New English го Замени лаптоп тастатура За Леново B4306A B4301A B4310G B4311A B4320G G4322A B4330G B4301A B4301A B4302A

НИ Црна New English го Замени лаптоп тастатура За Леново B4306A B4301A B4310G B4311A B4320G G4322A B4330G B4301A

DEN 397.00
DEN 427.20
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


дел од производ има голем број на производители, различни производители на тастатурата, некои од локацијата ќе бидат различни. Но нема да влијае на тастатурата сите карактеристики. Фабриката е случајно се испратени. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците.
Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи. Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши тастатури се сосема нови некористени тастатури. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com

Основни својства

Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
B430
Стандард:
НИ Стандард
верзија:
US
Дали со осветлување:
NO
Дали со рамка:
Yes
боја:
Црна
Тастатура Тип:
Обичните копчиња
Состојба:
Нови
Гаранција:
3 месеци

Тие исто така купуваат со овој производ.