.

.

За Ford KUGA 2013-2017 MK2 Луксузен Хром се Справи со Капак Трим Сет на 4Door 2014 2015 година Автомобил Додатоци Налепници Автомобил Стил

За Ford KUGA 2013-2017 MK2 Луксузен Хром се Справи со Капак Трим Сет на 4Door 2014 2015 година Автомобил

DEN 663.00
DEN 872.64
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Fed Ex,4-6 работни дена. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати,можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците.)
LANGENS секогаш нудат шест месеци гаранција, тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена,и што уште можеше да се добие гаранција од LANGENS! Ако се обиде секој метод ние ви нудиме уште не може да го реши вашиот проблем,ние може да се направи замена,ве молиме испратете лошите објект назад до нас преку вашата локална скопска воздух пошта(Не прифати DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ),кога на следење на број онлајн,ние ќе ви испратиме сосема нова. Во Европа,Северна Америка,Југоисточна Азија,Океанија секогаш во рок од 10-18 работни дена,понекогаш дури помалку од 10 дена.Кога сите вести ние ќе ви konw во времето. Во Јужна Америка,Блискиот Исток,Африка секогаш 20-40 работни дена. EMS,10-20 работни дена.
Обично ние цел испратени преку Кина пост.
Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail,кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели,ве молиме да бидете трпеливи. Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.Производ Карактеристики
за Ford KUGA 2013-2017 MK2 Сите модел
Направете вашиот Автомобил се издвојува од толпата со овие 4 висок квалитет стилски хром врата се справи опфаќа!
Високиот степен на пластични дава овие опфаќа длабоко & сјајни хром сјај!
Овие се прилагодено со цел за погоре наведени модели и се вклопуваат совршено! Тие се опремени со висока јачина 3 M лента лепило на задниот дел на возилото, едноставно отстранете ја подлога & применуваат! Ги зема секунди, без алатки потребни!
Овие навистина ќе им даде на вашиот автомобил кул нов изглед!
Трим Сет за 4 Door
Право & Левата Рака Нуркач
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[16304] Повеќе Производи за Вашиот Автомобил !
[xlmodel]-[custom]-[16303] По-Продажбата на Услугата
LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди,па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Во Русија ,12-35 работни дена.
Ние може да ви даде некои попуст за вашиот netx цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена,ве молиме љубезно разбирање. DHL/ТНТ/UPS-от,3-5 работни дена. (Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво,не се плати веднаш,не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате,ние ќе го промени цена во рок од 24 часа,тогаш ве молиме да плати за нарачката. Сите Парцели Имаат Следење На Број.

Основни својства

Бренд Име:
ПОЛУПАНСИОН·JC
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
FORD KUGA
Објектот Должина:
9inch
Објектот Ширина:
1.57inch
Објектот Висина:
1.5inch
Објектот Дијаметар:
9inch
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
вратата се справи со
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Тие исто така купуваат со овој производ.