.

.

Beier 316L не ' рѓосувачки Нордиска Викинзите Амајлија ЗАКАЧАЛКА Ѓердан Равен Hamer од Тор Закачалка Скандинавските Оригинални Животинско Накит

Beier 316L не ' рѓосувачки Нордиска Викинзите Амајлија ЗАКАЧАЛКА Ѓердан Равен Hamer од Тор Закачалка Скандинавските

DEN 157.00
DEN 157.44
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.net DHL 3-8 дена www.net e Packet 7-25 дена www.
Контакт
1. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.не ја носат кога перење 2. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.net Aliexpress Стандард Превозот 20-40 дена Aliexpress зад сцената ЕМС 5-15 дена www.не контактирајте со хемикалии
Повратни информации
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
1.
Наплата и Враќање
Ви благодарам многу за изборот на BEIER , ние нудиме на 7 дена се врати услуга :
1. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.На врвот на превозот време ние и ветуваме е 60 дена ,некои други оддалечените области ,како Бразил,Русија,Аргентина,треба 90 дена.
Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.
Пакување
кој пакет се Спречи истиснување ( Бесплатна услуга)
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $200, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, или ЕМС превозот услуга. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од работниот ден
Технолошкиот Процес
Купувачи Bask во Слика
Бренд Вовед
. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш.(далечна земја барање US $300)
Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Мал Пакет 30-60 дена не infromation Пост Воздух Mail 20-60 дена www.
Накит Одржување на сите накит има својот живот,на подобро навиката на подолг живот
1. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.не ја носат кога потење 3. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.Ние сме бесплатен превозот од Кина пост мал пакет,тоа не е логистика ажурирање кога пакетот е надвор од Кина ,ако умот, ве молиме да изберете друг начин превозот
2.пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
5.Нашата контакт информации
wechat:luolei77
whatsapp:+86 15279311733
телефонски број: +86 15279311733
3.Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл.

Основни својства

Должина:
65cm, 50cm, 55cm, 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
LP273
Стил:
Панк
Бренд Име:
BEIER
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир должина:
/50cm/55cm/60см/65cm
Кожа јаже должина:
/50cm/55cm/60см/65cm

Тие исто така купуваат со овој производ.