.

.

Бесплатен Превозот 10PCS 95160 6 ST95160 6 автомобилски електронски мемориски чип СОП-8 (YF0831)

Бесплатен Превозот 10PCS 95160 6 ST95160 6 автомобилски електронски мемориски чип СОП-8 (YF0831)

DEN 384.48

Од стоката
Достапно е за нарачката

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Основни својства

Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
IC
Примена:
Стандард
превозот:
слободни

Тие исто така купуваат со овој производ.