.

.

Booms Риболов RB1 Род Појасот

Booms Риболов RB1 Род Појасот

DEN 192.00
DEN 273.60
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Booms Риболов се Фокусира на Риболов Алатки и Терминал се Справи !
Ние се инсистира на донесување риболов лесно !

Дизајниран за оф-шор риболов и кајак риболов, далеку од род намалува.
Лесен за употреба и може да се користи широко како што се мрежи.
15cm должина и препорачувам род дијаметар помеѓу 2.3-3.5 см.
Neoprene материјал, удобно и без штета за род.
Поседувате еден, и нема да се грижите за вашиот омилен род и испуштање во вода.
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За По-продажбата на гаранција
Се врати и враќање услуги : Ако тоа е квалитетот проблем или погрешен точка испраќаат, Ние ќе рефундирање во целост или испраќате нови, Ако тоа не е
квалитетот проблем (На пример, не ми се допаѓа, не е погоден за себе и за други лични фактори треба да се вратат) клиент
вклучувајќи ја и цената на превозот е одговорен за сите трошоци ние плати. ве молиме да се врати во рок од 7 дена по приемот.
За Контакт Со Нас
Ако имате било какви проблеми со вашиот цел ( крајот на delivey, производот не одговара на описот,Добил погрешна боја,
недостаток на стоката,итн.), Ве молиме имајте на оригинални и фотографија на неисправни дел штом ќе го примите пакетот,
Навремено контакт со нас преку испраќање на порака во моето Ali Express. Ние ќе се обезбеди позитивен решенија
За Превозот Методи
1. Брод во рамките на 1-3 дневна освен празник.
2. Тоа обично трае околу 15-28 дена (од страна на Регистрирани Воздухопловната), 5-7 работни дена (од Експрес Испорака) за да повеќето земји,
и може да биде поголем поради строги Царински Надзор
3. Одрекување : Продавачот нема да биде одговорен за undelivered или задоцнети испораки, како резултат на природни непогоди,
војна или другите големи сили.
За Повратни Информации
Објект како што е опишано : 5 STAR
Комуникација : 5 STAR
Превозот брзина : 5 STAR
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Задоволство со нашите производи и услуги, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е највредното нешто што се по, ако нешто неочекувано се случи, ние секогаш сме подготвени да им служи на
можете и да ги реши тоа со повеќето разумни решенија.
Вие исто така повеќе добредојдовте да не контактирате во било кое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, Ние ќе се потрудиме да
да ви донесе добар шопинг искуство.

Основни својства

Материјал:
neoprene
Тип:
род носителот
Бренд Име:
booms риболов
Големина:
15 x 2 cm
Модел:
BFRMRB1
Име:
Род Појас, Род Носителот
Погоден за:
Риболов Прачка / Пролет Прачка / Летаат Прачка / Кастинг Род

Тие исто така купуваат со овој производ.