.

.

Реалната слика мода snakeskin висока пета жените сандали топла продажба тока рака stiletto потпетици големина 34 до 42 бесплатен превозот

Реалната слика мода snakeskin висока пета жените сандали топла продажба тока рака stiletto потпетици големина

DEN 3196.00
DEN 3364.32
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


добредојдовте на нашата продавница
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена, само контактирајте ме.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обидат нашиот
најдобри за решавање на проблемите.
US4.5=Euro34 одговара за нога должина околу 22cm

Основни својства

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
4858
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Моден Елемент:
Тока
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Кожа Стил:
Врежана Кожа
Пол:
Жените

Тие исто така купуваат со овој производ.