.

.

STARPAD За Мотор промена на Универзалната 5 мм завртки за Suzuki gs125 рефлексивни жолт картон бесплатен превозот

STARPAD За Мотор промена на Универзалната 5 мм завртки за Suzuki gs125 рефлексивни жолт картон бесплатен превозот

DEN 864.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Или испратете уште една нова една за да ви.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Или изборот ЕМС или другите. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Благодарам многу. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. По двете тебе и мене потврди проблеми. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Ви благодарам многу. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Уживајте во вашата шопинг. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Основни својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.