.

.

STARPAD За Мотор Штелување Делови за Suzuki Разбојник gsx400 генерички имитација на карбонски влакна резервоарот покрие налепници бесплатен превозот

STARPAD За Мотор Штелување Делови за Suzuki Разбојник gsx400 генерички имитација на карбонски влакна резервоарот

DEN 384.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Или испратете уште една нова една за да ви. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Или изборот ЕМС или другите. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Благодарам многу. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ви благодарам многу. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Основни својства

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.