.

.

zte nubia z9 max случај Z9MAX Тенок Силикони мека корица транспарентен TPU анти-удар/анти падне 5.5 high-end задниот поклопец

zte nubia z9 max случај Z9MAX Тенок Силикони мека корица транспарентен TPU анти-удар/анти падне 5.5 high-end

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


zte nubia z9 max случај Z9 MAX Тенок Силикони мека корица транспарентен TPU анти-удар/анти падне 5.5" high-end задниот поклопец
~~~~Купи тоа сега може да добиете еден допир за да го заклучите и телефон носителот~~~~
~~~~Купи тоа сега може да се добие и други Слободни подарок~~~~
~~Купи 2 компјутери може да добиете 10% ПОПУСТ попуст~~
Случајно испрати бела вреќа ИЛИ транспарентно OPP вреќа

Основни својства

Компатибилен Бренд:
ZTE
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
TopArmor
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Транспарентна
меки или тврди:
Мека

Тие исто така купуваат со овој производ.