.

.

FUALRNY 2018 Про Лето Мажите Кратко Sleeve Велосипедизам Поставено Планински Велосипед MTB Облека Велосипед Дресови Облека Maillot Ropa Ciclismo

FUALRNY 2018 Про Лето Мажите Кратко Sleeve Велосипедизам Поставено Планински Велосипед MTB Облека Велосипед Дресови

DEN 1176.00
DEN 1679.52
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : На џерси собата е погоден за Мажите и Жените. Ве молиме цел големината според големината на маса.
За Даноци на Царинските : Ние обично ќе прогласи ниска вредност за пакетот да се избегне на плаќање на даноци на царинските за купувачите,но ние не сме одговорни за царинење. Ви благодариме за соработката.

Основни својства

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
ropa ciclismo
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер и Lycra
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Бренд Име:
FUALRNY
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Пол:
мажи жени
боја:
Црна
Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL
Шорцеви тип:
нормално/лигавче шорцеви
Подлога Материјал:
9D гел подлога
Џебови:
3 Задните Џебови
рефлексивни шари:
назад рефлексивни шари
Обичај Услуга:
обичај велосипедизам џерси
продажбата методи 1:
Трговија на големо
продажбата методи 2:
Пад на превозот

Тие исто така купуваат со овој производ.