.

.

Soprano Концерт Ukulele 21 Инчен Солидна Ukulele Комплет Gitaar 4 Жици На Гитара За Почетници Basswood Со Торба Случај Тјунер Ги Собереш

Soprano Концерт Ukulele 21 Инчен Солидна Ukulele Комплет Gitaar 4 Жици На Гитара За Почетници Basswood Со Торба

DEN 1588.00
DEN 2268.00
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : - Ukulele за почетници. - Уживате во кристално јасен звук. - Лесен и одлично на допир. - Лесно да се носат и може да се користи за долго време. - Тоа е волшебна инструмент кои може да се преземат насекаде. - Најдобар избор за вас или вашите пријатели Пакет се вклучени : 1 X Ukulele 1 X Свирка Торба 1 X Рака 1 X Тјунер 1 X Wiper 1 X Резервни String 1 X Изберете

Основни својства

Големина:
21 inches
Погоден за:
Почетник,Унисекс,Дома-образование
Бренд Име:
IRIN
Број На Модел На:
YQ-02-7001
Назад / Страна Материјал:
Basswood
Fingerboard Материјал:
Basswood
Тело Материјал:
Basswood

Тие исто така купуваат со овој производ.