.

.

НИ ЗА SAMSUNG 300E5A NP300E5A 305E5A 300V5A 305V5A 300E5C го Замени лаптоп тастатура Црна New English

НИ ЗА SAMSUNG 300E5A NP300E5A 305E5A 300V5A 305V5A 300E5C го Замени лаптоп тастатура Црна New English

DEN 564.00
DEN 671.52
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи. Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши тастатури се сосема нови некористени тастатури. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com

Основни својства

Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
300E5A
Стандард:
НИ Стандард
верзија:
САД
боја:
Црна
Состојба:
Нови
Гаранција:
3 месеци

Тие исто така купуваат со овој производ.