.

.

Мама Ранец Пелена Кеси Едноставни Модни Квалитет Бебе Пелена Торба Голем Капацитет Жените На Породилно Nappy Торба За Новородено Бебе

Мама Ранец Пелена Кеси Едноставни Модни Квалитет Бебе Пелена Торба Голем Капацитет Жените На Породилно Nappy

DEN 1022.00
DEN 1704.00
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис :
Име на производ : Бебе Nappy Пелена Кеси
Бои : 17 Бои
Материјали : Најлон+Оксфорд
Начин на употреба : Торба/ Чанта/ Гласник Торба/ Ранец
Големина : околу 26*19*40cm (1-3cm грешка)
Пакетот вклучува : 1 парче Пелена Торба
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект
во рамките на заштитени датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да
се применуваат во земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.
Повратни информации
1. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да
се направи сте задоволни!
2. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации ако се
задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ве остават среќен шопинг расположение!
Мама Ранец Пелена Кеси Едноставни Модни Квалитет Бебе Пелена Торба Голем Капацитет Жените На Породилно Nappy Торба За Новородено Бебе

Основни својства

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Големина:
(20cm
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Hobos
Објектот Висина:
40cm
Објектот Должина:
27cm
Главен Материјал:
Платно
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
changbvss
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Број На Модел На:
ffMMB169
Име на производ:
Мајка Породилно Кеси Бебе Пелена Nappy Кеси Бебе-Торба Ранец Димовска
Тип:
Породилно Nappy Пелена Торба
боја:
7 Бои
Карактеристики:
Водоотпорен, Мултифункционален, Голем капацитет
Чист Тип:
Рака мие или машина за миење
дизајн:
Мулти-pocked

Тие исто така купуваат со овој производ.