.

.

2 ПАРЧИЊА Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот мото делови Алуминиум Кочница Rotors За KAWASAKI NINJA250 EX25R 08-12 2008 2009- 2012

2 ПАРЧИЊА Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот мото делови Алуминиум Кочница Rotors За KAWASAKI NINJA250 EX25R

DEN 3648.00
DEN 3839.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Функција :
Состојба : 100% сосема нов
Количина : еден Пар
Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстен
Надворешен Дијаметар : 310 MM
Супериорен квалитет и лесно да се инсталира. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.
Fitment :
За KAWASAKI NINJA250 EX25 R 08-12 Пакетот Вклучува : еден Пар на мотоцикл предна кочница (Лево+Десно)
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

Основни својства

боја:
1Pcs, 1 Пар
Материјал Тип:
Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстен
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
NINJA250 EX25R 08-12
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
мотоцикл предни диск сопирачки rotos
Објектот Тежина:
2kg
Motobike Направи:
Хонда
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Функција:
мотоцикл предна кочница
Fitment:
За KAWASAKI NINJA250 EX25R 08-12
Употреба:
Мотор, Предна Кочница

Тие исто така купуваат со овој производ.