.

.

2017 Нова Мода Месечината Изјава Ѓердан Жените Ѓердан Накит за синџир Ѓердан Подароци XL924

2017 Нова Мода Месечината Изјава Ѓердан Жените Ѓердан Накит за синџир Ѓердан Подароци XL924

DEN 43.00
DEN 45.60
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

комбо
Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPS-от, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX. (за делот земји) за 3-5 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна. Поштенски код е точен, телефонски број е точен ве Молиме бидете сигурни дека тие се во право на друг начин ќе освои ' t send успех

Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени Цел>$5, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet (на САД) за 15-40 дена испорака Цел Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPS-от, FEDEX, DHL, ARAMEX. (за делот земји) за 3-10 дена за испорака Како може песна мојата цел на информации ? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-7 дена
www.dhl.com
EMS
За 3-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
www.17track.net/Index En.html
e Packet
За 7-15 дена
www.usps.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Основни својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
30cm+10cm
Број На Модел На:
XL924
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
chunying
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Бакар
Функција:
Додатоци
Метали Тип:
Злато Позлатен

Тие исто така купуваат со овој производ.